Kolejne sukcesy miedziowej Młodzieży

AKTUALNOŚCI, MEDIA

W miniony weekend (14-15.07.2018) w Częstochowie odbyły się półfinały Mistrzostw Polski Młodzików w siatkówkę plażową. Cuprum Lubin reprezentowała para Andrzej Kwapiński-Wojciech Madej, która podczas czerwcowego turnieju o mistrzostwo Dolnego Śląska (Oborniki Śląskie) zdobyła brązowy medal i zapewniła sobie awans do półfinału Mistrzostw Polski.  Pierwszego dnia turnieju nasi zawodnicy rozegrali cztery spotkania, z których trzy okazały się zwycięskie. Kwapiński i Madej pokonali 2 pary z MMKS Kędzierzyn Koźle oraz parę z klubu SKPS Dunajec Nowy Sącz, natomiast ulegli w starciu z EXACT Systems Norwid Częstochowa. Drugi dzień turnieju nasi młodzi zawodnicy rozpoczęli od porażki w starciu z parą klubu KS Vollej Rybnik, zakończyli zas zwycięstwem z SK Górnik Radlin.

Andrzej Kwapiński i Wojciech Madej reprezentując Cuprum Lubin oraz Dolny Śląsk zajęli w turnieju V miejsce i sezon plażowy zakończyli na półfinale Mistrzostw Polski. Niewiele zabrakło naszym siatkarzom do awansu do Finału Mistrzostw Polski Młodzików.

Zauważyć należy, że nasi zawodnicy grali na bardzo wysokim poziomie. Jak zawsze jestesmy dumni z Miedziowej Młodzieży i jej sukcesów.

Gratulujemy zarówno młodym zawodnikom, jak i ich trenerom.

To kolejny sukces Lubińskiej młodzieży, oby tak dalej.