Rusza sprzedaż karnetów na mecze Miedziowych!

AKTUALNOŚCI, BILETY, MECZE

Karnety na mecze Cuprum Lubin w sezonie 2018/2019 rozgrywek PlusLigi trafiły właśnie do sprzedaży.

Nadchodzący sezon przyniesie Cuprum powiew świeżości. Całkowicie przebudowaną Miedziową drużynę poprowadzi nowy, tym razem włoski szkoleniowiec – Daniele Capriotti. Na boisku lubińskiej hali zaś podziwiać będziemy zawodników znanych z plusligowych parkietów, takich jak nowy atakujący Jakub Ziobrowski, czy Mariusz Marcyniak, Jędrzej Gruszczyński i Damian Boruch. Drużynę swoim doświadczeniem wzbogacą zagraniczni zawodnicy, reprezentanci kadr narodowych – Kert Toobal, Masahiro Yanagida i Igor Grobelny. Miedziowe rozegranie będzie w zbliżającym się sezonie w doświadczonych rękach kapitana estońskiej kadry narodowej siatkówki – Toobala. W Lubinie pojawi się również gwiazda – tym razem prosto z Japonii – przyjmujący o atomowej zagrywce („YanaGiDa Bazooka serve”cyt.jap.). Jednym słowem ligowy sezon Cuprum Lubin zapowiada się ciekawie!  Zapraszamy do zakupu karnetów na mecze piłki siatkowej organizowane na pięknej Hali Widowiskowo-Sportowej RCS w Lubinie, a przede wszystkim zapraszamy do udziału i współtworzenia z nami tych niezapomnianych widowisk i emocji.

Tym razem proponujemy 6  rodzajów karnetów: normalny, ulgowy, VIP, SuperVIP, KlubKibica oraz Rodzinny.

Nowością będzie Karnet Rodzinny, uprawniający do wejścia na mecze Miedziowych dwie osoby dorosłe(Rodziców) oraz maksymalnie czworo dzieci. Chcielibyśmy, by mecze rozgrywane przez naszą drużynę były okazją do wspólnego rodzinnego kibicowania i spędzania wolnego czasu rodzinnie i zarazem aktywnie.

Do 31.08.2018 r można zakupić karnet w cenie obniżonej…duuuuużym rabatem! :) Uwaga! Rabat obowiązuje wyłącznie w sprzedaży otwartej (nie dotyczy zamówień zakładów pracy oraz karnetów KlubKibica)!

Karnety w cenie promocyjnej – do 31.08.2018 r.

Karnet normalny 155 PLN
Karnet ulgowy 98 PLN
Karnet rodzinny 310 PLN
Karnet VIP 340 PLN
Karnet SuperVIP 850 PLN

 

Karnety Cuprum Lubin na mecze piłki siatkowej w sezonie 2018/2019 – cennik standartowy
Rodzaj karnetu Cena Świadczenie
Karnet normalny 190 PLN Wyznaczone miejsce na jednej z trybun (poza VIP i SuperVIP)
Karnet ulgowy 120 PLN Wyznaczone miejsce na jednej z trybun (poza VIP i SuperVIP)
Karnet rodzinny 345 PLN Wyznaczone miejsce na jednej z trybun C, d/D, E dla dwóch osób dorosłych oraz max. 4 dzieci
Karnet VIP 400 PLN Wyznaczone miejsce na trybunie VIP oraz miejsce na parkingu podziemnym
Karnet SuperVIP 1 000 PLN Wyznaczone miejsce na trybunie SuperVIP, miejsce na parkingu podziemnym oraz korzystanie z cateringu podczas meczu

Serdecznie zapraszamy Państwa kibicowania naszej drużynie i wzięcia udziału we wszystkich spotkaniach nadchodzącego sezonu 2018/2019.