Kolejny mecz wyjazdowy Miedziowych. Kierunek: Gdańsk!

AKTUALNOŚCI

PlusLiga z każdym dniem nabiera rozpędu. Już w najbliższą niedzielę rozegramy spotkanie trzeciej kolejki rozgrywek. W trójmiejskiej Ergo Arenie zmierzymy się z Treflem Gdańsk. 

Za nami dwa mecze, w których o wyniku zadecydowały detale. W obydwóch otarliśmy się o tie-break, jednak ostatecznie na swoim postawili rywale. Do Gdańska jedziemy, by powalczyć o przerwanie tej niekorzystnej serii. Na ten moment Trefl Gdańsk jest w podobnej sytuacji co nasza drużyna: nie odnieśli jeszcze zwycięstwa. To oznacza, że podobnie jak my, gdańszczanie są głodni punktów i wygranej, co zwiastuje ciekawe starcie. Kapitan Miedziowych Wojciech Ferens potwierdza, że nasi zawodnicy będą zażarcie walczyć. – Jesteśmy gotowi by z każdym bić się o zwycięstwo i z takim właśnie nastawieniem jedziemy do Gdańska – mówi.

Tomasz Kowalski, drugi trener Miedziowych, zwraca uwagę też na inny aspekt. – Potencjał naszego zespołu jest bardzo duży, co pokazały poprzednie mecze. Mamy dwóch równorzędnych rozgrywających, dzięki czemu gameplany przeciwników na pewno powiększają się o kilka kartek i przygotowanie odpowiedniej taktyki przeciwko nam staje się trudniejsze – tłumaczy.

Spotkanie z Treflem Gdańsk rozegramy w niedzielę 17 października o godzinie 17:30. Transmisja telewizyjna na kanale Polsatu Sport.

3. kolejka PlusLigi 2021/2022

Trefl Gdańsk – Cuprum Lubin 

Niedziela (17.10), godz. 17:30, Ergo Arena, Plac Dwóch Miast 1, Gdańsk