Kolejny przystanek na drodze Miedziowych – „Szopienice”

AKTUALNOŚCI, MECZE

Ekipa Marcelo Fronckowiaka przygotowuje się już do piątej kolejki tegorocznych rozgrywek PlusLigi. W niedzielę Miedziowi rozegrają swoje drugie wyjazdowe spotkanie – udadzą się na Górny Śląsk, by stanąć naprzeciw GKS-u Katowice. Początek meczu o godzinie 14:45.

Drużyna Cuprum Lubin miała okazję całkiem niedawno spotkać się ze swoim niedzielnym rywalem. W okresie przygotowawczym GKS Katowice był organizatorem turnieju, w którym walczyli również Miedziowi. Mecz z gospodarzem był długi i pełny zwrotów akcji. Ostatecznie w tie-breaku nieco lepszy okazał się zespół Grzegorza Słabego. Wówczas najskuteczniejszym zawodnikiem naszej drużyny był Wojciech Ferens (zdobywca 23 oczek), po drugiej stronie natomiast dominował Jakub Jarosz (22 punkty). W najbliższą niedzielę liczymy na równie wielkie emocje i zaciętą walkę na boisku.

Na ten moment katowiczanie mają na swoim koncie dwa zwycięstwa i dwie porażki. Najlepiej punktującym zawodnikiem w ich drużynie jest Jakub Jarosz, ale nie mniej niebezpieczni mogą być przyjmujący Kamil Kwasowski oraz Adrian Buchowski. Uważać będzie trzeba również na zagrywkę gospodarzy.

Niedzielny mecz rozegrany zostanie w Ośrodku Sportowym „Szopienice”, a rozpoczęcie spotkania zaplanowane jest na godzinę 14:45. Zapraszamy na anteny Polsatu Sport, gdzie będzie prowadzona transmisja LIVE. Liczymy na Wasz gorący doping!

GKS Katowice – Cuprum Lubin

4 października (niedziela), godz. 14:45, Ośrodek Sportowy „Szopienice”, ul. 11 listopada 16, Szopienice