Kolejny sezon środkowego w barwach Cuprum Lubin

AKTUALNOŚCI

Bartłomiej Zawalski zostaje w Lubinie, wiąże go z klubem podpisany w zeszłym roku 2-letni kontrakt. Będzie to trzeci sezon zawodnika w barwach Cuprum Lubin.  Nasz młody środkowy nabiera doświadczenia. W zakończonym sezonie miał okazję zaprezentować się kibicom w trakcie 15 meczów, wchodząc na parkiet na krótko, głównie jako zmiennik. Wszystko co najlepsze w siatkówce wciąż przed nim.

Bartek masz swoje ulubione miejsca w Lubinie?

Tak, uwielbiam naszą halę :) W Lubinie czuję się bardzo dobrze, ludzie wokół są bardzo przyjaźni. W trakcie sezonu nie mam za dużo czasu na zwiedzanie, a w wolnym czasie preferuje odpoczynek.

Jaki według Ciebie będzie ten kolejny sezon?

Przede wszystkim mam nadzieję, że lepszy niż poprzedni. Postaram się zrobić wszystko co w mojej mocy, żeby tak się stało!

Na co liczysz w nadchodzącym sezonie? Czy będziesz walczył o pierwszą szóstkę?

Liczę na to, że będziemy prezentować siatkówkę na wysokim poziomie i będziemy mogli się cieszyć z sukcesów razem z kibicami. Oczywiście, że będę walczył! Jest to duże wyzwanie, lecz ja przecież po to trenuję. Zresztą zawsze stawiam przed sobą wysokie cele.

Przygotowujesz się już do  startu  sezonu?

Jasne! Na początku przygotowywałem się we własnym zakresie. Teraz gdy już można pozwolić sobie na więcej, z związku ze zdejmowaniem kolejnych obostrzeń sanitarnych, praktycznie codziennie gram w plażówkę. Niedługo zacznę również przygotowania na siłowni.