Komunikat klubu Cuprum Lubin S.A.

AKTUALNOŚCI, MEDIA

Z przykrością informujemy, że Remigiusz Kapica nie wystąpi w pozostałych meczach obecnego sezonu rozgrywek PlusLiga. W wyniku przeprowadzonych badań i konsultacji medycznych urazu odniesionego przez naszego atakującego, lekarz zalecił zawodnikowi przerwę na leczenie.

Remigiusz Kapica dołączył do naszej drużyny przed rokiem i już na początku sezonu stanął przed wielkim wyzwaniem, przejmując pozycję pierwszego atakującego. 21-letni zawodnik stał się jednym z filarów naszej drużyny, pokazując swój ogromny potencjał. Wystąpił w 22 meczach, rozgrywając 88 setów. W tym czasie zdobył 364 punkty, co daje mu wysoką piątą pozycję w klasyfikacji punktujących PlusLigi. Warto również podkreślić jego świetną dyspozycję w polu zagrywki – zaserwował 30 asów, co aktualnie daje mu 6. miejsce w plusligowym rankingu zagrywających. Gratulujemy zawodnikowi tak dobrego wyniku! 

Jednocześnie zapewniamy, że pomożemy Remkowi jak najszybciej wrócić do treningu i gry.