Koniec roku – czas plebiscytów

AKTUALNOŚCI

Święta Bożego Narodzenia już za nami, co oznacza, że nowy rok za pasem. Wraz z nim pojawia się wiele podsumowań, zestawień czy plebiscytów oceniających mijające 365 dni.

Kilka redakcji w swoich analizach roku 2014 postanowiło wyróżnić także Cuprum Lubin i ludzi związanych z klubem. Wśród tych, którzy nas docenili i uznali za godnych wyróżnienia znalazły się redakcje Słowa Sportowego, Gazety Wrocławskiej i Radia Wrocław.

1) Radio Wrocław
Radiowcy postanowili wyróżnić całą drużynę Cuprum Lubin, nominując ją w plebiscycie na „Sportową Drużynę Roku„. Opisano nas jako zespół, który mimo debiutu w najwyższej klasie rozgrywkowej, jest w stanie postraszyć najlepszych. Głosować na naszych chłopaków można codziennie na stronie internetowej Radia Wrocław – do 1. stycznia 2015 roku!

SZCZEGÓŁY! – Wybierz Sportową Drużynę Roku z Radiem Wrocław

2) Gazeta Wrocławska
Dziennikarze jednego z najbardziej popularnych tytułów w stolicy Dolnego Śląska zdecydowali się na nominowanie w swoim zestwieniu kapitana naszego zespołu. Łukasz Kadziewicz znalazł się wśród osób, które mogą zdobyć nagrodę w 62. Plebiscycie „Gazety Wrocławskiej” na Najlepszego Sportowca i Trenera 2014 roku. W tym przypadku głosy można oddawać albo na kuponach drukowanych w „Gazecie Wrocławskiej”, albo SMSowo. W drugim przypadku na numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT) należy wysłać wiadomość z prefiksem przypisanym odpowiedniej osobie – w przypadku popularnego Kadzia jest to gwsport.55

SZCZEGÓŁY! – 62. Plebiscyt „Gazety Wrocławskiej” na Najlepszego Sportowca i Trenera 2014 roku

3) Słowo Sportowe
Kolejne wyróżnienie spotkało nas w Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera na Dolnym Śląsku w roku 2014. Wśród osób nominowanych w kategorii Działacz Roku znalazł się prezes zarządu Cuprum Lubin S.A. – pan Dariusz Biernat. W przypadku tego konkursu również istnieją dwie możliwości oddania głosu. Mamy możliwość wyrażenia naszego poparcia poprzez wysłanie kuponu zamieszczonego w „Słowie Sportowym” lub poprzez wysłasnie SMSa. Jeśli wygodniej nam zagłosować przy użyciu telefonu komórkowego to należy wysłać wiadomość o treści GALA.nr kandydata na numer 7157 (koszt SMSa to 1zł+VAT, czyli 1,23 zł) – numer Dariusza Biernata – GALA.201 Głosowanie trwa do 3 stycznia.

SZCZEGÓŁY! – Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera na Dolnym Śląsku w roku 2014

Zapraszamy wszystkich do oddania głosów i wspierania w ten sposób naszego klubu :)