Kubicki: Jestem charakternym zawodnikiem

AKTUALNOŚCI, MEDIA

Kajetan Kubicki jest już dobrze znany Miedziowym kibicom. Obecny sezon będzie drugim, jaki rozegra w Cuprum Lubin. Ten młody i utalentowany reprezentant Polski U-21 skrywa jeszcze wiele tajemnic. O swoich siatkarskich marzeniach, postawie na boisku i w życiu opowiedział nasz rozgrywający. Zapraszamy do lektury! 

Jakie są Twoje siatkarskie cele i marzenia?  

KAJETAN KUBICKI: Moim celem jest stanie się najlepszym siatkarzem na swojej pozycji. Chciałbym reprezentować swój kraj na arenie międzynarodowej. Moim marzeniem jest zagranie na Igrzyskach Olimpijskich oraz oczywiście zdobycie na nich złotego medalu. 

Gdybyś miał opisać siebie w kilku słowach jako siatkarza, co byś powiedział?   

Jako siatkarz jestem charakternym zawodnikiem. Na boisku jestem spokojny, opanowany i skupiony na wykonywaniu swoich zadań. I za wszelką cenę chce wygrać. Jestem perfekcjonistą, więc na treningach jak i na meczach jestem dla siebie surowy. Zależy mi na tym, żeby być jak najlepszym zawodnikiem dla swojej drużyny.  

A jak przedstawiłbyś się jako człowieka?  

Jako człowiek jestem zupełnym przeciwieństwem! Lubię żartować oraz optymistycznie podchodzić do wszystkich spraw.  Wolny czas lubię spędzać ze swoją dziewczyną oraz z moimi znajomymi. Jestem dużym fanem koszykarskiej drużyny Golden State Warriors, więc gdy tylko mogę i mam czas, to lubię oglądać mecze NBA.