Maciej Kordysz – podsumowanie pierwszej części sezonu

AKTUALNOŚCI

1.Przed rozpoczęciem sezonu byliśmy w gronie faworytów?
Nigdy nie starałem się oceniać zespołu przed i w trakcie sezonu. Zawsze zostawiałem ocenę dziennikarzom i kibicom. Naszą rolą jest granie i tworzenie dobrego widowiska.

2. Skład personalny zespołu pozwalał wierzyć, że nie wypadniemy poza pierwszą czwórkę?
Liga z roku na rok jest coraz bardziej ciekawa, z czym wiąże się siła każdego zespołu z tabeli od 1 do 12. Siatkówka jest specyficzną dyscypliną i trudno stwierdzić kto będzie w pierwszej czwórce. Skład nasz jest naprawdę bardzo fajny i wyrównany. Pozwala nam to w każdym meczu na każdej pozycji grać w 100%. Tak mocny i wyrównany skład daje wiarę i nadzieje na sukces.

3. Istotne sytuacje z pierwszej części sezonu, które miały wpływ na nasze miejsce w tabeli?
Na pewno bardzo cieszy wygrana z liderem(Bielsko-Biała) u siebie za trzy punkty. Dzięki tej wygranej udowodniliśmy, że możemy wygrywać z każdym zespołem. Również wygrane wyjazdowe spotkanie z Camperem Wyszków pokazało, że nie tylko jesteśmy mocnym zespołem u siebie ale i na wyjazdach. Takie mecze tylko podnoszą nasze morale, co pozwala na ładowanie baterii na następny mecz.

4. Jak podsumowałbyś pierwszą część sezonu?
Mimo borykających nas kontuzji w pierwszej części sezonu, i wyrównanej w tym roku ligi, jestem zadowolony. Nowy rok daje nową siłę, nowe postanowienia i chęci do jeszcze bardziej wzmożonej i wytężonej pracy. Jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa. Środowisko siatkarskie znowu usłyszy o zespole KS Cuprum Mundo Lubin. Zapraszam kibiców na nasze mecze, bo gramy dla was i bardzo potrzebujemy waszego wsparcia i dopingu.