Daniel Wilk o meczu

AKTUALNOŚCI

1. W tym sezonie mistrz pokonany przez Cuprum dwukrotnie, jednak łatwo nie było?
Drugie spotkanie w Nysie miało odwrotny przebieg niż u Nas. Przegrywaliśy 2:0. Nysa wyraźnie dała nam do zrozumienia, że chcą z nami zdobyc 3pkt. Mocna zagrywka Nysy w 2 secie nie pozwoliła nam wejść w prawidłowy rytm gry. To już druga runda, nie ważne czy to będzie Mistrz Ligi czy inny zespół. Każdy będzie chciał ugrać jak najwięcej. Musimy walczyć w każdym meczu o zwyciętwo. Pokazaliśmy charakter w tym meczu. Mamy doskonałą okazję by w następnych meczach wygrać, tym bardziej, że gramy u siebie.

2. Wejście Twoje i Maćka, praktycznie odmieniło losy spotkania?
Cieszy nas fakt, że razem z zespołem wywieźliśmy zwycięstwo. Udało nam się wyrwać zwycięstwo Nysie. Każdy z zawodników miał w to wkład. Życzyłbym sobie i kolegom na nadchodzące mecze formy wzrostowej, wówczas o zwycięstwa możemy być spokojniejsi.

3. Walka o czołową czwórkę zapowiada się do samego końca?
Naszym celem jest czwórka przed play off, więc nic się nie zmieniło. Wszystko zależy od nas, czy sobie już ją wcześniej zapewnimy przed zakończeniem meczy II rundy, w co głęboko wierzę. Wszyscy sobie zdają sprawę z małej różnicy punktów między zespołami. Już w najbliższą sobotę liczymy na poprawienie naszej lokaty w tabeli. Z pewnością walka bedzie się toczyć do samego końca.

4. Dwie najbliższe kolejki ligowe w Lubinie, jest szansa na dłużej zagościć w czołówce?
Nasz cel to prezentowanie coraz to lepszej gry i wygrywanie meczy. Oczywiście chcielibyśmy powygrwać te mecze i następne, budować mentalność zwycięzców.