Meczem w Gdańsku zamkniemy trzecią kolejkę PlusLigi!

AKTUALNOŚCI, MECZE

W tym sezonie nie ma wiele czasu na odpoczynek, bo już tydzień po inauguracji PlusLigi rozpoczęły się mecze trzeciej ligowej kolejki. Na jej zakończenie zmierzymy się w wyjazdowym spotkaniu z Treflem Gdańsk już jutro o godz. 17:30.

Za nami dwie kolejki rozgrywek ligowych, podczas których zanotowaliśmy na swoim koncie 3 punkty. Naszym następnym rywalem będzie Trefl Gdańsk, który w tabeli ma podobny bilans: także 3 oczka, w tym 1 zwycięstwo i jedną porażkę. W swoim ostatnim starciu gdańszczanie mierzyli się ze Ślepskiem Malow Suwałki, któremu ulegli 1:3. W tym spotkaniu przyjmujący Trefla Piotr Orczyk nieszczęśliwie upadł, doznając kontuzji kolana, która wykluczy go z gry na kilka miesięcy.

Nie możemy oczekiwać, że starcie w Gdańsku to będzie łatwy mecz. Ergo Arena jest dla naszej drużyny trudnym terenem. Z tą opinią zgadza się nasz trener Paweł Rusek – Na pewno w Gdańsku nie będzie nam łatwo – mówi, ale podkreśla też, że wierzy w swój zespół – Na każdy mecz jedziemy po zwycięstwo. Chcemy grać i wygrywać, innego myślenia u nas nie ma. Po ostatnim meczu wiemy, co mamy do poprawy – kończy szkoleniowiec.

Spotkanie z Treflem Gdańsk odbędzie się już jutro w Ergo Arenie w Gdańsku. Dla obu drużyn będzie to z pewnością walka o cenne punkty. Liczymy na ciekawe spotkanie. Mecz rozpocznie się o godz. 17:30, natomiast transmisja z wydarzenia pojawi się wyjątkowo na kanale Polsatu Sport Extra. Trzymajcie za nas kciuki, chcielibyśmy usłyszeć Wasz doping sprzed telewizorów aż nad morzem!

3. kolejka PlusLigi 2022/2023

Trefl Gdańsk – Cuprum Lubin

11.10 (wtorek), godz. 17:30, ERGO ARENA, Plac Dwóch Miast 1, Gdańsk