Zapraszamy na mecz z Asseco Resovią Rzeszów

AKTUALNOŚCI, MECZE

PlusLiga nabiera rozpędu! Minął zaledwie tydzień od startu nowego sezonu, a już trwa trzecia kolejka zmagań. Najbliższe spotkanie rozegramy we wtorek w Gdańsku, ale już teraz gorąco zapraszamy do hali RCS w Lubinie na domowy mecz z Asseco Resovią Rzeszów! Zagramy go w sobotę 15 października o godzinie 20:30. 

Sprzedaż biletów na to wydarzenie startuje w poniedziałek. Wejściówki na wydarzenie można nabyć na dwa sposoby. Pierwszym jest tradycyjna opcja kupna biletu w hali RCS, a konkretnie w kasie squash. Alternatywą jest sprzedaż internetowa: transakcji można dokonać TUTAJ. Informujemy, że system sprzedaży internetowej zostaje zablokowany trzy godziny przed meczem. Wejściówki na spotkanie będzie można kupić także bezpośrednio przed meczem w kasie hali RCS. Do zobaczenia na trybunach!

Cennik biletów:

20 złotych – bilet normalny

10 złotych – bilet ulgowy (uczniowie i studenci za okazaniem ważnej legitymacji, emeryci i renciści za okazaniem dokumentu, potwierdzającego posiadane uprawnienia)

Wstęp darmowy przysługuje dzieciom do lat 7 oraz osobom z niepełnosprawnościami. Opiekun osoby niepełnosprawnej zobowiązany jest do zakupu wejściówki ulgowej. Czekamy na Was w hali!