Meczowy poniedziałek w Lubinie

AKTUALNOŚCI, BILETY, MECZE

Przed nami kolejna szansa na pierwsze punkty na własnym terenie w nowym 2023 roku. Już w poniedziałek zmierzymy się z zespołem Ślepska Malow Suwałki w ramach 22. kolejki zmagań PlusLigi. Zapraszamy do hali RCS!

W styczniu tempo rozgrywania meczów PlusLigi trochę zwolniło. Kolejki rozgrywane są co tydzień, co daje drużynie możliwość regularnego i skutecznego treningu. Przed nami sporo czasu, by dobrze przygotować się do starcia ze Ślepskiem.

W tabeli dzielą nas trzy miejsca, a różnica punktowa wynosi 13 oczek. W ostatnim meczu suwałczanie pewnie pokonali GKS Katowice 3:0. Liderem Ślepska Malow jest atakujący Bartosz Filipiak, który nie tylko jest najlepiej punktującym w zespole, ale także jednym z najlepiej punktujących ligi wg oficjalnej klasyfikacji. Ma on na swoim koncie 4 statuetki MVP.

Po drugiej stronie siatki zobaczymy dwóch znajomych nam zawodników: Mariusza Magnuszewskiego i Przemka Smolińskiego. Dłużej związany z naszym klubem był Smoliński, bo miedziowych barw bronił aż cztery lata w sezonach 2017-2021. Najwierniejsi miedziowi kibice z pewnością pamiętają też statystyka Adama Tołoczko, który także w przeszłości pracował w naszym sztabie szkoleniowym.

Gorąco zapraszamy wszystkich kibiców na spotkanie ze Ślepskiem! Początek meczu o godz. 17:30 w najbliższy poniedziałek 30 stycznia. Bilety dostępne jak zawsze na stronie internetowej kupbilet.rcslubin.pl, stacjonarnie w kasie hali, a także bezpośrednio przed meczem. Do zobaczenia!

Transmisja telewizyjna w Polsacie Sport.

22. kolejka PlusLigi 2022/2023

Cuprum Lubin – Ślepsk Malow Suwałki

30.01 (poniedziałek), godz. 17:30, HWS Regionalnego Centrum Sportowego, ul. Odrodzenia 28B w Lubinie