Zapraszamy na mecz ze Ślepskiem Malow Suwałki!

AKTUALNOŚCI, BILETY, MECZE

Rozpoczynamy maraton rozgrywania meczów u siebie. Pierwszym z nich będzie starcie ze Ślepskiem Malow Suwałki już za tydzień w poniedziałek 30 stycznia o godzinie 17:30. Gorąco zapraszamy na ten mecz! W dalszej kolejności w Lubinie będziemy gościć GKS Katowice, Cerrad Eneę Czarnych Radom i Trefl Gdańsk, z małą przerwą na wyjazd do Bełchatowa.

Sprzedaż biletów wystartowała. Wejściówki na wydarzenie można nabyć na dwa sposoby. Pierwszym jest tradycyjna opcja kupna biletu w hali RCS, a konkretnie w kasie squash. Alternatywą jest sprzedaż internetowa: transakcji można dokonać TUTAJ. Informujemy, że system sprzedaży internetowej zostaje zablokowany trzy godziny przed meczem. Wejściówki będzie można kupić także bezpośrednio przed spotkaniem w kasie hali RCS.

Cennik biletów:

20 złotych – bilet normalny

10 złotych – bilet ulgowy (uczniowie i studenci za okazaniem ważnej legitymacji, emeryci i renciści za okazaniem dokumentu, potwierdzającego posiadane uprawnienia)

Wstęp darmowy przysługuje dzieciom do lat 7 (bez gwarancji miejsca siedzącego) oraz osobom z niepełnosprawnościami. Opiekun osoby niepełnosprawnej zobowiązany jest do zakupu wejściówki ulgowej. Czekamy na Was w hali, do zobaczenia!