Michał Gierżot w reprezentacji Polski U-21!

AKTUALNOŚCI

Nasz młody przyjmujący Michał Gierżot został powołany do młodzieżowej reprezentacji Polski U-21. Aktualnie znajduje się na zgrupowaniu w Krośnie, a na przełomie września i października tego roku weźmie udział w Mistrzostwach Świata Juniorów.

Michał na zgrupowanie pojechał we wtorek 17 sierpnia, by już od następnego dnia aktywnie uczestniczyć w treningach i szlifować formę na zbliżający się turniej. Drużyna powołana przez trenera Daniela Plińskiego ma w planach kilka zgrupowań i turniej przed docelowymi rozgrywkami MŚJ. Aktualnie zawodnicy trenują w Krośnie, ale przed nimi jeszcze dwa obozy treningowe w COS OPO Spała na przełomie sierpnia i września, a potem jeden w Nowym Dworze Mazowieckim. Dla Michała tegoroczne występy w kadrze juniorów będą wyjątkowe z jeszcze jednego względu. Wybrano go kapitanem drużyny. Gratulujemy!

Mistrzostwa Świata U-21 odbędą się w dniach 23 września – 3 października 2021. Gospodarzami są Włochy i Bułgaria. Polacy trafili do grupy B razem z reprezentacją Bułgarii, Kuby i Bahrajnu. Łącznie w turnieju zagra 16 drużyn.

Będziemy mocno trzymać kciuki za naszego kadrowicza Michała oraz całą reprezentację Polski do lat 21!