Miedziowi polecają… sportowe ferie w Lubinie!

AKTUALNOŚCI, GRAMY RAZEM

W naszym województwie dolnośląskim oficjalnie rozpoczęły się ferie zimowe. Z tej okazji Regionalne Centrum Sportu oraz Miasto Lubin przygotowały dla najmłodszych i trochę starszych dzieci moc atrakcji. Oczywiście wszystko związane z ruchem i sportem, bo jak wiadomo: Sport to zdrowie!

Przez dwa tygodnie od dziś do 11 lutego dzieci będą miały wiele okazji, by spróbować swoich sił w sportach zimowych i nie tylko, bo w Lubinie sportu nie brakuje. My, jako przedstawiciele jednego z lubińskich klubów, zachęcamy do jak największej ilości ruchu, dlatego codziennie na naszym profilu na Instagramie będziemy zamieszczać propozycje spędzenia wolnego czasu w aktywny sposób. Link do Instagrama znajdziecie TUTAJ.

Oczywiście w czasie ferii nie zabraknie również siatkówki! Z naszą drużyną spotkacie się w środę 9 lutego. Obiecujemy, że nie będzie nudy, a i czas na autografy i zdjęcia się znajdzie. Wspólne granie i nauka podstaw siatkówki będzie się odbywać w ramach akcji Regionalnego Centrum Sportowego pt. „Sportowe Ferie 2022”. Czego jeszcze można oczekiwać? A czego nie można! Kręgle, lodowisko, nauka pływania na basenie, piłka ręczna, nożna czy też rugby. Będzie w czym wybierać. Szczegółowy plan na stronie RCS, czyli TUTAJ.

Nasze sportowe rekomendacje nie będą dotyczyć jedynie kompleksu RCS, bo w całym mieście będzie można znaleźć zimowe i ciekawe atrakcje. Zapraszamy do sprawdzania naszego Instagrama. Życzymy udanych, zdrowych i aktywnych ferii!