Miedziowi wracają do domu – rywalem olsztynianie

AKTUALNOŚCI, MECZE

PlusLiga zaczyna nabierać tempa. W czwartej kolejce ligowych zmagań ekipę Marcelo Fronckowiaka czeka kolejne starcie na własnym parkiecie. We wtorkowe popołudnie o godzinie 17:30 zmierzą się z Indykpolem AZS-em Olsztyn.

Cuprum Lubin i Indykpol AZS miały okazję spotkać się w realiach meczowych całkiem niedawno. W szranki stanęli w ćwierćfinale gdańskiego turnieju PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki. Było to w całkiem odmiennych warunkach, na piasku i w czteroosobowym składzie. Wówczas po tie-breaku triumfowała drużyna z Warmii i Mazur. Teraz przyszedł czas na rewanż i już w plusligowych okolicznościach Miedziowi będą chcieli zawalczyć o jakże cenne ligowe punkty.

Olsztynianie mają za sobą trzy mecze i nie zanotowali jeszcze zwycięstwa. Najlepiej punktujący zawodnicy w drużynie rywala to na ten moment atakujący Damian Schulz oraz przyjmujący Ruben Schott. W barwach Indykpolu AZS-u Olsztyn zobaczymy też zawodnika, który dwa ostatnie sezony spędził grając w Miedziowych barwach – Jędrzeja Gruszczyńskiego.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 29 września o godzinie 17:30 w Hali Widowiskowo-Sportowej RCS w Lubinie. Transmisję telewizyjną będzie można obejrzeć na antenie Polsatu Sport.

Przypominamy, że na meczach obowiązują ścisłe zasady reżimu sanitarnego. Do hali można wejść jedynie w maseczce, zakrywającej usta i nos, a także po uprzednim zdezynfekowaniu rąk i zmierzeniu temperatury ciała. Prosimy o zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa. Sprzedaż biletów w tym sezonie odbywa się WYŁĄCZNIE DROGĄ ELEKTRONICZNĄ. Wejściówki na wtorkowe spotkanie można kupić TUTAJ.

 

Cuprum Lubin – Indykpol AZS Olsztyn

29 września (wtorek), godz. 17:30, HWS RCS Lubin