Młodzi miedziowi znowu najlepsi!

AKTUALNOŚCI

Sezon halowy zakończył się zarówno dla naszej ekipy seniorskiej jak i grup młodzieżowych. Utalentowani zawodnicy Cuprum przeniesli się na plażę, na której konkurują z rówie dużymi sukcesami.

W miniony czwartek w Złotoryi nasza ekipa okazała się najlepsza w finale strefy legnickiej. Po zwycięstwie na etapie powiatowym teraz nasi młodzi siatkarze zwyciężyli w całej strefie, zostawiając w pokonanym polu ekipy z Chojnowa, Legnicy, Głogowa, Świerzawy oraz Jawora. Dzięki temu zwycięstwu młodzi „miedziowi” zakwalifikowali się do finału dolnośląskiego, w którym przyjdzie im się mierzyć z najlepszymi ekipami regionu. My trzymamy kciuki za to, aby po raz kolejny pokazali swoje wysokie umiejętnosci a przy tym swietnie się bawili! Finał rozegrany zostanie 13. czerwca w Strzelinie.

Jestem bardzo zadowolony z postawy chłopców. Siatkówka plażowa wbrew pozorom bardzo różni się od tej granej w hali. Na szczęście nasi zawodnicy prezentują wysoki poziom umiejętności technicznych, co pozwoliło im szybko zaadoptować się w innych warunkach niż te, które mają na co dzień – mówi szkoleniowiec naszej młodzieży Daniel Dłużniakiewicz. – Taka forma gry po trudnym i długim sezonie pozwoli im się bardziej rozwinąć, aby w przyszłym sezonie prezentować jeszcze wyższy poziom gry. Fajnie, że stajemy się coraz to mocniejszym ośrodkiem młodzieżowym w naszym województwie i potrafimy dominować zarówno w hali jak i na piasku – zakończył z usmiechem trener.

Skład reprezentacji:
1. Maciej Gabinet
2. Mateusz Rogalski
3. Paweł Andrzejewski