Młodzicy wicemistrzami!

AKTUALNOŚCI

W miniony weekend dwóch naszych młodzików – Paweł Andrzejewski i Mateusz Rogalski – wzięli udział w turnieju siatkówki plażowej zorganizowanym w ramach rozgrywek Dolnosląskiego Związku Piłki Siatkowej.

Po bardzo zaciętych i stojących na wysokim poziomie spotkaniach dwóch „miedziowych” mogło cieszyć się z tytułu wicemistrzów rozgrywek. Dzięki temu wynikowi Paweł i Mateusz uzyskali też awans do półfinałów mistrzostw Polski! Dodatkowo sam Paweł został wyróżniony przez organizatorów, którzy nagrodzili go statuetką MVP turnieju. Gratulujemy obu siatkarzom i trenerowi!

Duże brawa dla chłopców, którzy po trudach długiego sezonu na hali wyszli na piach zmotywowani, głodni gry i pełni chęci do uzyskania jak najlepszego wyniku – mówi trener młodzików Cuprum Daniel Dłużniakiewicz. – Z każdym meczem chłopcy grali coraz lepiej, a dodatkowo – co chyba ważniejsze – coraz mądrzej. Ten sukces daje nam przepustkę do powalczenia na szczeblu centralnym w półfinale mistrzostw Polski. Łatwo nie będzie, ale jestem pewien, że Paweł i Mateusz dadzą z siebie wszystko – zakończył szkoleniowiec.

Sukcesy na plaży to jedno, ale miło nam poinformować, że Paweł Andrzejewski po raz kolejny został powołany na konsultacje szkoleniowe kadry Dolnego Śląska młodzików! Wygląda na to, że rosnie nam młody talent :) Gratulujemy!