Na drodze Miedziowych staje Asseco Resovia

AKTUALNOŚCI, MECZE

W najbliższą sobotę miedziowych kibiców czeka ciekawe wydarzenie, bo do Lubina zawita Asseco Resovia Rzeszów. Mecz rozpocznie się o godzinie 20:30. Zapraszamy do hali!

Ostatnie sezony były dla rzeszowian dość trudne. Mimo wielkich nazwisk i ogromnego potencjału nie udawało im się grać na poziomie, z którego mogliby być usatysfakcjonowani. Złą passę zaczęli przełamywać w minionym sezonie, który zakończyli na 5. miejscu w lidze, a w tym od pierwszego meczu pokazują, że są bardzo silni.

Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów mają za sobą 3 mecze, w których nie tylko zdobyli komplet punktów, ale stracili tylko jednego seta. Co ciekawe, we wszystkich 3 meczach nagroda MVP wędrowała w ręce Jakuba Kochanowskiego. Spodziewamy się więc trudnego starcia. – Resovia rozpoczęła ten nowy sezon bardzo udanie. Widać gołym okiem, że teraz będzie dużo mocniejsza niż rok temu – ocenia nasz drugi trener Tomasz Kowalski.

Spotkanie między Cuprum Lubin a Asseco Resovią Rzeszów w ramach 4. kolejki PlusLigi rozpocznie się w najbliższą sobotę o godzinie 20:30. Zapraszamy wszystkich gorąco do hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie! Przyjdźcie, dopingujcie i pomóżcie nam powalczyć o punkty. Bilety do kupienia na stronie internetowej TUTAJ oraz stacjonarnie w kasie squash hali RCS, także w dniu meczu.

Do zobaczenia na trybunach, a jeśli nie możecie z nami być na żywo to zapraszamy przed telewizory do Polsatu Sport News. Przypominamy także o trwającej sprzedaży karnetów całosezonowych!

4. kolejka PlusLigi 2022/2023

Cuprum Lubin – Asseco Resovia Rzeszów

15.10 (sobota), godz. 20:30, HWS RCS, ul. Odrodzenia 28B, Lubin