W tym sezonie Miedziowi grają z Medicover Sport!

AKTUALNOŚCI, GRAMY RAZEM

Od października grono sponsorów naszego klubu poszerzyło się o Medicover Sport! Współpraca będzie trwała cały sezon 2022/2023. Dla Medicoveru Sport to pierwsza inwestycja w ramach sponsoringu sportowego.  

Medicover Sport to marka wprowadzona w styczniu 2021 r., zastępująca firmę OK System (operatora pakietów sportowych przejętego przez Medicover w 2018 r.). Medicover Sport to pakiety, które obecnie dają dostęp do ok. 4500 obiektów sportowych i rekreacyjnych w całej Polsce (m.in.: klubów fitness, siłowni, basenów, itd.).   

Cieszymy się, że naszym sponsorem zostaje firma, którą cechuje dynamiczność i ambicja ciągłego rozwoju – tak ważne w biznesie, jak i w sporcie. Medicover to marka, która wzbudza zaufanie i wysyła w świat prozdrowotny przekaz. Teraz będziemy robić to wspólnymi siłami – mówi Tomasz Tycel, prezes klubu Cuprum Lubin. 

Chcemy nadal budować i umacniać nasz wizerunek w świecie sportu, stąd decyzja o sponsoringu sportowym wydaje się naturalną konsekwencją naszych strategicznych założeń. Na początek stawiamy na młody, utalentowany zespół o ogromnym potencjale, stawiamy na siatkówkę, której popularność w naszym kraju jest największa od lat. Liczymy, że widowiska z udziałem Cuprum Lubin będą odzwierciedlały charakter marki Medicover Sport – jej witalność i oryginalność – komentuje Justyna Gościńska, Dyrektor Departamentu Sport i Fitness w Medicover w Polsce. 

Medicover konsekwentnie buduje swoją pozycję w świecie sportu i fitness. Tylko w 2021 r. sportowe portfolio firmy zasiliło 106 klubów fitness i siłowni na terenie całego kraju. Z oferty tych obiektów można korzystać w ramach pakietów sportowych Medicover Sport. Całościowo baza Medicover Sport skupia 4500 obiektów partnerskich w całej Polsce (w tym: 1700 klubów fitness i siłowni, ponad 500 obiektów basenowych), a pakiety umożliwiają także udział w zajęciach m.in. jogi lub tańca. 

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że tak uznana marka jak Medicover Sport chce z nami współpracować. Dziękujemy za zaufanie!