Nauczycielu! Weź dzieciaki na mecz i wygrajcie!

AKTUALNOŚCI

W sezonie 2015/2016 po raz kolejny oferujemy naszym kibicom ze szkół i placówek edukacyjnych możliwość skorzystania z promocji na bilety i wybrania się na nasz mecz za symboliczną „złotówkę”. Wejściówki w cenie 1 zł oferujemy zarówno młodzieży jak i opiekunom, którzy przyjeżdżają z grupami. W minionym sezonie z naszej promocji skorzystało kilkanaście szkół oraz klubów sportowych, które umożliwiły swoim podopiecznym oglądanie meczów siatkówki na najwyższym poziomie w Polsce.

Właśnie ze względu na popularność tej promocji w sezonie 2014/2015 tym roku postanowiliśmy ją rozszerzyć o drobną… rywalizację! :) Na czym miałaby polegać? Otóż chcemy w tym sezonie wynagrodzić dwie szkoły, które wybiorą się do nas kilka razy, przywożąc jak największą ilość uczniów. Planujemy skrzętnie spisywać i podliczać rezerwacje, które do nas spływają z placówek edukacyjnych, aby później nagrodzić tych najbardziej aktywnych z regionu Dolnego Śląska. A co czeka na naszego zwycięzcę?

Szkoła, która wygra w naszym konkursie, będzie mogła liczyć na wizytę siatkarzy Cuprum Lubin w swojej placówce. Wiadomo również, że naszych chłopaków nie wyślemy do Państwa z pustymi rękami :) Szkoła, która zajmie drugie miejsce, zostanie zaproszona na nasz pierwszy mecz w sezonie 2016/2017, otrzymując od nas odpowiednią pulę biletów.

Są jacyś chętni? Pierwszy mecz w Lubinie już w sobotę 7. listopada o 17:00. Naszym przeciwnikiem będzie AZS Częstochowa!

Regulamin promocji dla szkół dostępny TUTAJ (klik!)

Przypominamy, że w sezonie 2015/2016 z promocji wyłączone są mecze z PGE Skrą Bełchatów i Asseco Resovią Rzeszów!