Oficjalna prezentacja zawodników i sztabu szkoleniowego Cuprum Lubin na sezon 2017/2018

AKTUALNOŚCI

09 września 2017 roku w lubińskiej galerii handlowej Cuprum Arena zaprezentowani zostaną zawodnicy i sztab szkoleniowy Cuprum Lubin na sezon 2017/2018.
Zaplanowana na około 3 godziny impreza obfitować będzie w przeróżne niespodzianki. Między innymi w atrium Cuprum Areny pojawi się boisko do siatkówki i sprzęt sportowy związany z codziennymi treningami profesjonalnych zawodników. Pod czujnym okiem kadry szkoleniowej oraz samych siatkarzy i siatkarskiej młodzieży Cuprum Lubin, Akademii UKPS będzie można spróbować swoich sił, a nawet zmierzyć się z profesjonalistami w przeróżnych konkurencjach. Zwycięzcy otrzymają cenne dla kibica nagrody, m.in.: karnet czy wejściówki na mecze ligowe, replikę koszulki czy piłkę MIKASA.
Przedstawione zostaną grupy młodzieżowe i dziecięce zgromadzone przy Cuprum Lubin, i Akademii UKPS.
Rozegrany zostanie mecz siatkówki z udziałem zawodników Cuprum Lubin, a na boisku pojawią się również przepiękne cheerleaderki, które oprócz pokazów tanecznych poprowadzą również krótkie warsztaty.
O odpowiednią dozę emocji podczas prezentacji, a także wysoką jakość informacji na temat zawodników i klubu, zadbają konferansjer i spiker-dziennikarz sportowy, znani lubińskim kibicom siatkówki z meczów Cuprum Lubin w PlusLidze.
Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych! Oprócz wspaniałego toru przeszkód dla Maluchów, klub przygotował dla dzieci upominki związane z rozpoczynającym się rokiem szkolnym, a mi.in. klubowe plany lekcji, naklejki na zeszyty, artykuły piśmiennicze czy worki sportowe…
Zapraszamy do wspólnej zabawy! Widowiska pełne emocji to specjalność Cuprum Lubin!