Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej

AKTUALNOŚCI, MECZE

Przed nami ostatnie domowe starcie tegorocznej fazy zasadniczej. Na parkiecie Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie zmierzymy się z liderem tabeli PlusLigi oraz półfinalistą rozgrywek Ligi Mistrzów – Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Zapraszamy do kibicowania na żywo! 

Nasz sobotni rywal jest w trakcie rozgrywania maratonu meczów. Kędzierzynianie grają właściwie co trzy dni, łącząc bieżące rozgrywki PlusLigi, Ligę Mistrzów oraz odrabianie zaległych ligowych kolejek. W sobotę zawitają do Lubina, by rozegrać u nas mecz przedostatniej kolejki obecnego sezonu. Dla naszej drużyny będzie to jednak ostatnie domowe starcie w tegorocznej fazie zasadniczej.

Bilety na mecz wciąż są dostępne. Można je nabyć stacjonarnie w kasie squash hali RCS, w kasie godzinę przed meczem lub internetowo TUTAJ. Zapraszamy do zakupu wejściówek, bo im więcej kibiców pojawi się w hali RCS, tym więcej pieniędzy zbierzemy na jeden z trzech celów charytatywnych w ramach akcji #GotowiNaChallenge, której organizatorem jest sponsor PlusLigi – STS. Szczegóły akcji opisaliśmy  TUTAJ. Warto wspomnieć, że podczas meczu zostanie także przeprowadzony konkurs, w którym do wygrania będzie koszulka meczowa z podpisami, piłka (również z autografami), a także gadżety od sponsora STS.

Z jakim nastawieniem nasi zawodnicy podchodzą do sobotniego spotkania? Jak zawsze z bojowym, choć jesteśmy świadomi, że przed nami ogromnie trudne zadanie. – ZAKSA na pewno spróbuje szybko narzucić swoje tempo gry, które będziemy musieli wytrzymać. To, czy uda nam się przeskoczyć wysoko postawioną przez nich poprzeczkę, zależy od nas i tego, jak wykorzystamy pojawiające się szanse. Chcemy konsekwentnie odpowiadać i sukcesywnie szukać okazji do kontrataku – mówi nasz młody przyjmujący Michał Gierżot.

Mecz z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle odbędzie się w sobotę 26 marca o godzinie 20:30. Wierzymy, że tłumnie pojawicie się w hali RCS, by wspierać naszą drużynę. Liczymy na Was! Transmisję przeprowadzi telewizja Polsat Sport.

25. kolejka PlusLigi 2021/2022

Cuprum Lubin – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Sobota (26.03.2022), godz. 20:30, HWS Regionalnego Centrum Sportowego, ul. Odrodzenia 28b, Lubin