Miedziowi #GotowiNaChallenge!

AKTUALNOŚCI, MECZE

Po raz kolejny liczba sprzedanych biletów i kibiców na trybunach w hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie przyniesie dobro! We współpracy z STS podczas sobotniego meczu z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle wspomożemy szczytny cel, który sami wybierzecie! A więc, widzimy się na meczu? 

Akcja #GotowiNaChallenge trwa już ponad miesiąc. Przedstawiciele STS odwiedzili już kilka siatkarskich miast w Polsce i wreszcie przyszedł czas na Lubin. Goście będą uczestniczyli w naszym sobotnim meczu z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle o godzinie 20:30. Firma STS przeprowadzi konkurs, w którym do wygrania będzie piłka z autografami oraz koszulka meczowa. Zachęcamy do udziału w konkursie, szczegóły zostaną podane na meczu.

Na czym będzie polegać cała akcja? Liczbę kibiców na trybunach podczas sobotniego meczu z ZAKSĄ, bukmacher STS zamieni na złotówki i przeznaczy na jeden z trzech celów: Fundacja Polska Siatkówka, Fundacja Herosi lub Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „START” – sekcja siatkówki na siedząco. Który? O tym zadecydujecie sami, głosowanie odbywa się na stronie internetowej LINK TUTAJ.

Niech nas będzie dużo! Zapraszamy do zakupu biletów TUTAJ.

Do zobaczenia w sobotę!