Ostatni domowy mecz w fazie zasadniczej!

AKTUALNOŚCI, BILETY, MECZE

Już w sobotę rozegramy ostatni mecz na własnym terenie w tegorocznej fazie zasadniczej! Naszym przeciwnikiem będzie drużyna z przeciwległego końca Polski – LUK Lublin. Zapraszamy do hali RCS na godzinę 20:30.

Jak ten czas szybko leci… Dopiero co rozpoczynaliśmy sezon 2022/2023, a tu już zrobił się koniec marca i przyszedł czas na zaproszenie na ostatnie starcie u siebie w fazie zasadniczej. Za nami 28 kolejek, do rozegrania pozostały nam tylko dwa mecze – sobotni z LUK Lublin i wyjazdowy w Zawierciu, który zagramy w piątek 31 marca.

Nasz najbliższy rywal LUK Lublin w ostatnim czasie przeszedł zmianę w sztabie szkoleniowym. Fotel pierwszego trenera stracił Dariusz Daszkiewicz, a jego miejsce zajął dotychczasowy asystent Maciej Kołodziejczyk. Po zmianie lublinianie zdążyli już rozegrać jedno spotkanie, w którym pokonali 3:1 Ślepsk Malow Suwałki. Za nami także pełne emocji pięciosetowe starcie, w którym po dwóch godzinach walki niestety wygrali goście z Olsztyna.

Z LUK-iem Lublin zmierzymy się już w najbliższą sobotę 25 marca o godzinie 20:30. Gorąco zapraszamy do hali RCS w Lubinie. Liczymy na Wasz gorący doping z trybun w tym ostatnim domowym meczu fazy zasadniczej! Bilety do kupienia tradycyjnie w internecie na stronie kupbilet.rcslubin.pl lub stacjonarnie w kasie squash hali RCS. Wejściówki można nabyć także bezpośrednio przed meczem! Do zobaczenia. Transmisja telewizyjna na kanale Polsatu Sport.

29. kolejka PlusLigi 2022/2023

Cuprum Lubin – LUK Lublin

25.03 (sobota), godz. 20:30, HWS Regionalnego Centrum Sportowego, ul. Odrodzenia 28B w Lubinie