Ostatni mecz w sezonie!

AKTUALNOŚCI, MECZE, MEDIA

Emocje po VI Memoriale Jana Rutyńskiego jeszcze nie zdążyły opaść, a my już skupiamy się na następnym spotkaniu, które rozegramy w najbliższą niedzielę. Na własnym parkiecie w Lubinie zmierzymy się z Cerradem Eneą Czarnymi Radom.

Mecz z radomską drużyną będzie ostatnim, jaki rozegramy w sezonie 2020/2021. Wszystko dlatego, że bój o 11. miejsce PlusLigi odbywa się w formie dwumeczu. W pierwszym spotkaniu na parkiecie w hali MOSiR Radom triumfowali gospodarze, więc teraz my spróbujemy doprowadzić do remisu i powalczyć o „złotego seta”.

Za nami dwa dni memoriału we własnej hali RCS, gdzie zwyciężyliśmy w turnieju pokonując w finale Stal Nysa. Kamil Maruszczyk podkreśla kluczowe znaczenie ogrania na swoim parkiecie. – Ważne jest dla nas, by jak najwięcej grać w hali RCS. Mamy nadzieję, że to zaprocentuje w spotkaniu z Cerradem Czarnymi. Nie ukrywam, że chcemy się zrewanżować i zagrać „złotego seta” o 11. miejsce w tabeli. Chcemy zakończyć ten sezon dobrym akcentem – mówi nasz przyjmujący.

Spotkanie z Cerradem Eneą Czarnymi Radom rozegramy w niedzielę o godzinie 20:30. Transmisję przeprowadzi telewizja Polsat Sport News. Liczymy, że podczas ostatniego meczu w sezonie będziecie z nami przed telewizorami i mocno będziecie trzymać kciuki!

Cuprum Lubin – Cerrad Enea Czarni Radom

28 marca (niedziela), godz. 20:30, HWS RCS Lubin, ul. Odrodzenia 28B, Lubin