Pierwszy mecz w 2022 roku na własnym terenie

AKTUALNOŚCI, MECZE

Wczoraj mieliśmy rozgrywać pierwsze spotkanie w Regionalnym Centrum Sportowym w nowym 2022 roku, ale zostało ono przełożone na inny termin. W zamian za to zapraszamy gorąco na mecz z Treflem Gdańsk, który odbędzie się w piątek 14 stycznia o godzinie 20:30! Emocje gwarantowane!

Przed nami nietypowa sytuacja, bo w ciągu tygodnia czekają nas… dwa spotkania z Treflem Gdańsk. I to w dwóch różnych miastach oddalonych od siebie o około 470 kilometrów. W piątek 14 stycznia o godzinie 20:30 podejmiemy zespół Michała Winiarskiego w ramach 16. kolejki PlusLigi, a już kilka dni później wyruszymy nad morze, by w środę 19 stycznia rozegrać mecz 1/8 finału Pucharu Polski.

W ligowej tabeli nasza drużyna sąsiaduje z nadmorskim zespołem. Gdańszczanie mają na swoim koncie jedno oczko więcej. Spodziewamy się zatem wyrównanej walki o punkty i jesteśmy przekonani, że nikt tego meczu nie odpuści. Jedno jest pewne: emocje gwarantowane! W pierwszej rundzie Trefl Gdańsk zwyciężył, więc przyszedł czas na rewanż. – Nie możemy wychodzić z założenia, że to spotkanie będzie łatwe. Trefl (bardzo podobnie jak my) przeplata dobre spotkania ze słabszymi, dlatego ważna będzie dyspozycja dnia. Myślę, że czeka nas świetne widowisko, w którym będzie mnóstwo walki – mówi trener Paweł Rusek.

Serdecznie zapraszamy na mecz z Treflem Gdańsk! Liczymy na Wasz głośny doping z trybun. A dla tych, którzy nie mogą być z nami w hali, polecamy transmisję na żywo na kanale Polsatu Sport.

16. kolejka PlusLigi 2021/2022

Cuprum Lubin – Trefl Gdańsk

Piątek (14.01.2022), godz. 20:30, HWS Regionalnego Centrum Sportowego, ul. Odrodzenia 28b, Lubin