Sprzedaż biletów na mecz z Treflem Gdańsk

AKTUALNOŚCI, BILETY, MECZE

Do naszego pierwszego starcia na własnym boisku w nowym 2022 roku coraz bliżej! Zapraszamy do zakupu biletów na piątkowe spotkanie z Treflem Gdańsk. 

Mecz z Treflem Gdańsk odbędzie się w ramach 16. kolejki rozgrywek PlusLigi. Zadanie nie będzie łatwe, bo Trefl Gdańsk w ligowej tabeli znajduje się tuż nad nami i obie drużyny będą nastawione na zwycięstwo. Szykuje się zatem bardzo ciekawe widowisko. Zapraszamy!

Wejściówki na wydarzenie można nabyć na dwa sposoby. Pierwszym jest tradycyjna opcja kupna biletu w hali RCS, a konkretnie w kasie squash. Alternatywą jest sprzedaż internetowa, a transakcji można dokonać TUTAJ. Informujemy, że system sprzedaży internetowej zostaje zablokowany trzy godziny przed meczem. Wejściówki na spotkanie (o ile będą jeszcze dostępne) będzie można kupić także bezpośrednio przed meczem w kasie hali RCS.

Cennik biletów:

20 złotych – bilet normalny

10 złotych – bilet ulgowy (uczniowie i studenci za okazaniem legitymacji, emeryci i renciści za okazaniem ważnej legitymacji, potwierdzającej posiadane uprawnienia)

Wstęp darmowy przysługuje dzieciom do lat 7 oraz osobom z niepełnosprawnościami. Opiekun osoby niepełnosprawnej zobowiązany jest do zakupu wejściówki ulgowej. Do zobaczenia na meczu! Liczymy na Wasze wsparcie z trybun!