Pomaganie przez odkręcanie.

AKTUALNOŚCI

Cuprum Lubin również włączył się do akcji „Pomaganie przez odkręcanie”! Specjalnie oznakowane kosze na nakrętki znajdziecie w naszej hali podczas zbliżających się wielkimi krokami meczów PlusLigi!

Zbiórkę nakrętek organizujemy we współpracy z fundacją „Bliżej szczęścia”, która działa w Polsce od 2013 roku i przez ten czas w ramach swojej działalności wspiera między innymi, domy dziecka, placówki opiekuńczo–wychowawcze, świetlice środowiskowe, domy samotnej matki, schroniska dla zwierząt, jak również pomaga osobom fizycznym.

Celem zbiórki nakrętek w tym roku jest wyremontowanie oraz wyposażenie Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej nr 3 w Sosnowcu. Pierwszy etap prac Fundacja ma już za sobą, ponieważ wyremontowany został korytarz oraz łazienka na dole budynku. Dzięki wsparciu, które otrzymaliśmy, udało się wyremontować również drugi korytarz na piętrze razem ze schodami prowadzącymi z parteru na piętro. Kolejnym – najbardziej czasochłonnymi i kosztownym – etapem prac będzie wyremontowanie drugiej łazienki. I właśnie do tego potrzebujemy Państwa pomocy!

Udział w akcji nie jest trudny i nie wymaga wielu przygotowań. Odpowiednio oznaczone kosze na nakrętki będzie rozstawione w naszej hali podczas zbliżających się meczów PlusLigi! Zapraszamy do szybciutkiego zapełniania tych koszy :)