Poszukiwani Miedziowi Wolontariusze!

AKTUALNOŚCI, GRAMY RAZEM

Lubisz nowe wyzwania? Jesteś osobą otwartą i lubiącą kontakt z innymi? Kochasz siatkówkę i kibicujesz Miedziowym od dawna? W takim razie to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie! Szukamy osób, które chciałyby rozpocząć współpracę z naszym klubem w ramach wolontariatu. 

Niezależnie od tego, co jest Twoją mocną stroną, zapraszamy Cię do kontaktu z nami. Z pewnością znajdziemy coś odpowiedniego dla Ciebie, bo mamy do zagospodarowania wiele obszarów, zaczynając od spraw organizacyjnych, po robienie zdjęć i filmów, czy inne zadania specjalne! Jedynym kryterium są dobre chęci, a każda para rąk jest mile widziana. 

Gwarantujemy przyjazną atmosferę, zdobycie nowych doświadczeń oraz rozwój osobisty. Pomóż nam budować potęgę Miedziowych i wyślij swoje zgłoszenie już dziś. Wszystkich chętnych, którzy chcieliby wziąć udział w wolontariacie lub praktykach studenckich, zachęcamy do przesłania swojej kandydatury w wiadomości prywatnej na naszym oficjalnym profilu na Facebook’u lub na adres e-mail: marzena.nowakowska@ks.cuprum.pl . 

Nie wahaj się, może czekamy właśnie na Ciebie?