Powrót do Lubina Szymona Romacia

AKTUALNOŚCI

1. U trenera Gerymskiego byłeś kluczowym graczem, jak oceniasz ten okres?
Rok spędzony w Jaworznie pomimo wielu problemów oceniam bardzo pozytywnie. Dał mi on wiele siatkarsko, nie tylko technicznie ale też psychicznie. Po sezonie spędzonym w Jaworznie czuję się lepszym zawodnikiem co nie zmienia faktu, że jeszcze długa droga przede mną do tego aby stać się zawodnikiem w pełni wartościowym.

2. Ponownie dostałeś propozycję gry w macierzystym klubie, co wniesiesz do zespołu?
Tak, zdecydowałem się wrócić do Lubina i spróbować tutaj swoich sił w zbliżających się rozgrywkach. Do zespołu na pewno wniosę powiew młodości, chęć doskonalenia się i zaangażowania w to co robimy. Nasz zespół wydaje się być udanym połączeniem doświadczenia z młodością.

3. Znowu przyjdzie Ci rywalizować z „Dyziem”, jesteś gotowy?
Oczywiście. Gdybym nie był gotowy to by mnie tutaj nie było. Zawsze lubiłem ciężko pracować i stawać się lepszym zawodnikiem, a dobry rywal na pozycji może jedynie w tym pomóc. Sportowa rywalizacja zawsze przynosi korzyści i nie inaczej będzie tym razem. Konkretnie odpowiadając na pytanie jestem gotowy na rywalizację i będę walczył o szansę regularnych występów w lidze.

4. Jak podoba Ci się skład personalny, w którym przyjdzie Ci grać w najbliższym sezonie?
Skład personalny prezentuje się bardzo okazale, nie brakuje zawodników doświadczonych i ogranych z przeszłością plus ligową i reprezentacyjną, ale też młodych i ambitnych graczy. Jak wyżej wspomniałem mieszanka doświadczenia i młodości to dobre rozwiązanie, lecz jak zawsze wszystko zweryfikują pierwszoligowe boiska..