Przed Miedziowymi wymagający tydzień

AKTUALNOŚCI

Okres sparingowy rozpoczęliśmy na dobre! W tym tygodniu naszą drużynę czekają aż trzy sparingi, z czego dwa rozegramy we własnej hali. We wtorek i środę podejmiemy pierwszoligową KFC Gwardię Wrocław, a w sobotę zawitamy w Nysie, by stoczyć bój z miejscową Stalą.

Miniony tydzień zakończyliśmy turniejem w Katowicach, natomiast w tym czeka nas jeszcze więcej gry. Już jutro Miedziowi zagrają inauguracyjne spotkanie na własnym terenie. O godzinie 18:00 w Regionalnym Centrum Sportu w Lubinie staną naprzeciw pierwszoligowemu rywalowi. KFC Gwardia Wrocław dopiero rozpoczyna sparingi i przyjazd na teren Miedziowych będzie dla nich pierwszym meczem kontrolnym. W środę drużyny rozegrają rewanż.

Z powodu pandemii koronawirusa obydwa spotkania w lubińskiej hali odbędą się za zamkniętymi drzwiami, bez udziału publiczności i przedstawicieli mediów.

Cuprum Lubin – KFC Gwardia Wrocław (wtorek, 25 sierpnia, godz. 18:00)

Cuprum Lubin – KFC Gwardia Wrocław (środa, 26 sierpnia, godz. 18:00)

Kolejny sprawdzian czeka naszą drużynę już w sobotę. Tym razem ekipa Marcelo Fronckowiaka wybierze się w podróż na Opolszczyznę. W HALI NYSA zmierzy się z miejscową Stalą, czyli beniaminkiem przyszłosezonowych rozgrywek. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 17:00. Sparing odbędzie się bez udziału publiczności.

Stal Nysa – Cuprum Lubin (sobota, 29 sierpnia, godz. 17:00)