Przywieźć punkty z Ostrołęki

AKTUALNOŚCI

Nasz zespół wygrał wszystkie mecze w tym roku.Zwycięską serię miedziowi chcą kontynuować również na parkiecie Pekpolu. – Trzeba jednak zauważyć, że nie zdobywamy w meczach u siebie maksymalnej ilości punktów. Po 3:2 jest satysfakcja z wygranej, ale na koniec w ogólnym rozrachunku może nam jednego czy dwóch oczek zabraknąć. U siebie musimy wygrać za trzy punkty, a na wyjazdach zwyciężać i notować dobre wyniki – mówi P. Szabelski.
Nasi z pewnością mają w pamięci dwa zwycięstwa w play off z tamtego sezonu, kiedy to dwukrotnie pokonali rywala w jego hali, otwierając sobie drzwi do późniejszego sukcesu. Muszą jednak też pamiętać listopadową porażkę w Lubinie. Dzisiejszy przeciwnik to zespół, z którym każdy w lidze musi się liczyć. Rywal grający odważnie i z wielkim zaangażowaniem. Takie same warunki musi postawić nasz zespół. Miedziowi, aby wygrać i umocnić się tym samym na trzeciej pozycji w tabeli muszą w Ostrołęce zaprezentować wszystko to co mają najlepszego.
Przypominamy, że nasi kibice będą mogli śledzić ten mecz na żywo na naszej stronie internetowej. Bezpośredni link do transmisji http://ks.cuprum.pl/mecze-na-zywo