Ranking szkół po meczu z Jastrzębskim Węglem!

AKTUALNOŚCI

W związku z tym, że na początku sezonu ogłosiliśmy dodatkową rywalizację w ramach korzystania z naszej promocji dla szkół, przedstawiamy aktualny ranking po rozegranym awansem meczu 23. kolejki PlusLigi, w którym naszym przeciwnikiem był Jastrzębski Węgiel.

Już od kilku meczów w naszym rankingu niezmiennie prowadzi ZSP Krzeszów! Gratulujemy :) Liczymy jednak na to, że inne szkoły również spróbują powalczyć o fotel lidera przed ostatnimi spotkaniami tego sezonu :)

Tym, którzy nie mieli okazji zapoznać się z naszą promocją przypominamy, że chcemy w tym sezonie wynagrodzić dwie szkoły, które wybiorą się do nas kilka razy, przywożąc jak największą ilość uczniów. Będziemy skrzętnie spisywać i podliczać rezerwacje, które do nas spływają z placówek edukacyjnych, aby później nagrodzić tych najbardziej aktywnych z regionu Dolnego Śląska. A co czeka na naszego zwycięzcę?

Szkoła, która wygra w naszym konkursie, będzie mogła liczyć na wizytę siatkarzy Cuprum Lubin w swojej placówce. Wiadomo również, że naszych chłopaków nie wyślemy do Państwa z pustymi rękami :) Szkoła, która zajmie drugie miejsce, zostanie zaproszona na nasz pierwszy mecz w sezonie 2016/2017, otrzymując od nas odpowiednią pulę biletów.

Na kolejnych chętnych czeka pula biletów przeznaczona na ostatni mecz rundy zasadniczej – spotkanie z Cerradem Czarnymi Radom, które zaplanowano na 9. kwietnia! Zapraszamy!