Razem pomóżmy Maksowi!

AKTUALNOŚCI

Podczas Pikniku Rodzinnego organizowanego w siedzibie firmy Ciesiółka Auto Group w Lesznie w dniach 16 i 17 maja przeprowadzona zostanie Aukcja Charytatywna na rzecz Maksa. Odbędzie sie ona w niedzielę o godzinie 15:30. Całkowity dochód przekażemy na zakup pionizatora, niezbędnego do rehabilitacji chłopca.

Maks jest 10 letnim chłopcem, który urodził się z przepukliną oponowo-rdzeniową, złamaną kością udowa oraz miednicą. Wykryto u niego również wady rozwojowe stóp. Przeszedł już kilka operacji, a w przyszłości czeka go jeszcze operacja bioder. Maks porusza się na wózku.

Mimo tych wszystkich przeciwności losu Maks jest pogodnym chłopcem, który ma mnóstwo zainteresowań i marzeń, tych drobnych, dziecięcych…ale na ten moment najbardziej potrzebny, a jednocześnie konieczny do prawidłowego funkcjonowania jego narządów wewnętrznych jest – PIONIZATOR.

Maks codziennie musi być rehabilitowany, pionizator pomoże mu w miarę normalnym funkcjonowaniu, a jednocześnie pozwoli uniknąć chorób, które mogą być następstwem braku odpowiedniego sprzętu.

Wspólnie możemy dużo! Dlatego też Cuprum Lubin również postanowiło wesprzeć ten szczytny cel. Podczas Pikniku Ciesiółka Auto Group w Lesznie w najbliższą niedzielę o godz 15.30 odbędzie się aukcja. Na licytacji będzie wystawionych wiele atrakcyjnych przedmiotów, a cały dochód przeznaczony zostanie na zakup pionizatora. Jednym z gadżetów, które będzie można zakupić jest oryginalna piłka do siatkówki firmy Mikasa podpisana przez cały zespół Cuprum Lubin! To wyjątkowa okazja dla fanów zespołu „miedziowych”, ponieważ drużyna w takim składzie już się nie powtórzy. To jeden z ostatnich gadżetów podpisanych przez naszego kapitana – Łukasza Kadziewicza jeszcze w roli czynnego zawodnika! Kibiców „miedziowych” nie może więc na tej aukcji zabraknąć! Zapraszamy do katechizacji zarówno naszej piłki jak i innych gadżetów.

Śledźcie profil Ciesiółka Auto Group na Facebooku, a dowiecie się, jakie jeszcze rzeczy zostaną wystawione na aukcji!