Szymon Romać zostaje z nami!

AKTUALNOŚCI

Bardzo miło nam poinformować, że nasz młody atakujący Szymon Romać zostaje w Cuprum Lubin! Zawodnik, który po kontuzji Marcela Gromadowskiego, wykorzystał swoją szansę i bardzo dobrze zaprezentował się na parkietach PlusLigi, zdobywając 7 statuetek MVP, obecnie przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Polski seniorów. Powołany przez Stephane’a Antigę siatkarz mimo wielu obowiązków kadrowych zakończył jednak negocjacje z naszym klubem. Dzięki temu Cuprum Lubin podpisało kontrakt z Szymonem na kolejne dwa sezony. Bardzo się cieszymy, że ten utalentowany gracz nadal będzie występował w „miedziowych” barwach :)

Równocześnie chcielibyśmy bardzo podziękować za mijający sezon naszego atakującemu Marcelowi Gromadowskiemu. Miło nam, że tak doświadczony siatkarz zdecydował się wspierać nasz klub w PlusLigowym debiucie. Mamy nadzieję, że Marcel będzie równie dużym wzmocnieniem dla swojej kolejnej drużyny. Dziękujemy i życzymy powodzenia w dalszej karierze!