Rok 2023 zaczynamy wyjazdem do Rzeszowa

AKTUALNOŚCI, MECZE

Od naszego ostatniego spotkania w PlusLidze minęły ponad 2 tygodnie. Najwyższy czas wrócić do zmagań na parkiecie. Przed nami pierwsze spotkanie w nowym 2023 roku, które zagramy już jutro na wyjeździe z Asseco Resovią Rzeszów.

Trochę wolnego czasu w przerwie świątecznej wykorzystaliśmy na odpoczynek, regenerację i oczywiście trening. Po dwóch tygodniach miło jednak wrócić do gry. Kolejka 19. rozpoczęła się wczoraj, a nasze starcie z rzeszowską drużyną zaplanowano na niedzielę o godzinie 20:30.

Rzeszowianie w tym sezonie prezentują stabilną i wysoką formę. Obecnie są liderem tabeli PlusLigi z 46 punktami na swoim koncie. Od początku sezonu przegrali zaledwie dwa spotkania. – Do meczu z Resovią musimy podejść przede wszystkim z luźną głową. To drużyna lepsza od nas, która jest liderem tabeli. Nie jesteśmy faworytami tego spotkania. Jedziemy do Rzeszowa z zamiarem pokazania się z jak najlepszej strony i jeśli to zrobimy, być może, sprawimy jakąś niespodziankę. Byłby to wspaniały początek tego roku – mówi nasz atakujący Remigiusz Kapica. W pierwszej rundzie graliśmy u siebie z Asseco Resovią Rzeszów i w tym meczu triumfowali goście.

Mecz z rzeszowianami zagramy w najbliższą niedzielę, 8 stycznia o godzinie 20:30. Transmisja jak zawsze pojawi się w telewizji Polsat Sport. Liczymy, że będziecie nam kibicować sprzed telewizorów!

19. kolejka PlusLigi 2022/2023

Asseco Resovia Rzeszów – Cuprum Lubin

8.01 (niedziela), godz. 20:30, Hala Podpromie, ul. Podpromie 10, Rzeszów