Rusza sprzedaż karnetów na mecze Cuprum Lubin

AKTUALNOŚCI, MECZE

W sobotę 16.09.2017 r. rusza sprzedaż karnetów na mecze Cuprum Lubin w sezonie 2017/2018.
Miedziowi w rozpoczynającym się sezonie to całkiem nowy zespół! Drużyna pod wodzą nowego trenera Patricka Duflos będzie mieszanką siatkarskiego doświadczenia z siłą młodości. Cuprum Lubin wzbogacił skład o nowych zawodników, takich jak charyzmatyczny rozgrywający Michal Masny, waleczni przyjmujący Miloš Terzić i atakujący Adrian Patucha. Na parkiecie boiska Hali RCS pojawią się też zawodnicy znani z poprzednich sezonów, którzy zdążyli już podbić serca kibiców swoją grą, mi.in. Łukasz Kaczmarek i Robert Täht (reprezentanci kadry narodowej!). Zespół w sezonie 2017/2018 dopełnią młodzi, wspaniale rokujący zawodnicy: Filip Biegun, Bartosz Makoś i Przemysław Smoliński. Pierwsze mecze w nowym składzie już za nami – Cuprum Lubin wyszedł zwycięsko z III Memoriału im. Jana Rutyńskiego! Jednym słowem nowy sezon ligowy zapowiada się bardzo ciekawie.
Chcielibyśmy, by wzorem poprzednich lat, mecze rozgrywane przez naszą drużynę były okazją do wspólnego, rodzinnego kibicowania i spędzania wolnego czasu aktywnie. Zapraszamy do zakupu karnetów i wzięcia udziału we wszystkich spotkaniach nadchodzącego sezonu 2017/2018.
Karnety można zakupić przez internet: http://rcslubin.ticketik.pl/#!/Organizator oraz w kasie squash lubińskiej hali RCS