Wielkie otwarcie sezonu PlusLigi

AKTUALNOŚCI

W czwartek 28 września, w szesnastu polskich miastach siatkarze ze wszystkich klubów PlusLigi spotkają się z kibicami, sponsorami, odwiedzą szkoły i zakłady pracy. Dzień przed wielkim otwarciem sezonu 2017/18 (w piątek rozgrywki zainauguruje mecz Cuprum Lubin – MKS Będzin) będziecie mogli przekonać się, że jesteśmy jedną, mistrzowską drużyną.

Wspólna akcja otwierająca sezon odbędzie się w każdym z plusligowych miast – między godz. 13.00 a 14.00.

W Lubinie w ramach tej akcji Cuprum Lubin spotka się z młodymi sympatykami siatkówki i naszego klubu – młodzieżą III Liceum Ogólnokształcącego. Zaplanowaliśmy,  wspólnie z kadrą nauczycielską szkoły, przeróżne  konkursy, których zwycięzcy otrzymają miłe każdemu kibicowi upominki… Już nie możemy się doczekać jutrzejszego spotkania!

– Wielkie otwarcie sezonu ma być sygnałem, zapowiedzią emocji, które nas wszystkich czekają – mówi Wojciech Czayka, prezes Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej S.A. – Zapowiada się najbardziej elektryzujący sezon od lat, mamy bowiem wielu znakomitych graczy, jak choćby mistrzów świata z 2014 roku, prawie całą drużynę mistrzów świata juniorów, a także gwiazdy światowego formatu, jak rozgrywający mistrzów Polski Benjamin Toniutti. Do tego całą masę zdolnych i ambitnych graczy, którzy po raz pierwszy po pięciu latach będą walczyć nie tylko o medale, lecz także o uniknięcie sportowego spadku. Jako prezes jestem dumny także z tego, że nasze drużyny z każdym rokiem zapewniają coraz wyższy standard i dostarczają swoim kibicom jeszcze większą dawkę rozrywki. Jestem przekonany, że jako jedna drużyna pokażemy swoją siłę w sezonie 2017/18.

Relacje z każdej akcji w szesnastu miastach PlusLigi znajdą Państwo na bieżąco w mediach społecznościowych każdego z klubów, wieczorem podsumujemy wszystkie wydarzenia w naszej siatkarskiej drużynie.