Siatkarski poniedziałek z Miedziowymi

AKTUALNOŚCI, MECZE

Faza zasadnicza sezonu 2022/2023 wielkimi krokami zbliża się do końca. Do rozegrania pozostały już tylko trzy kolejki, z czego dwie zagramy na własnym parkiecie. W najbliższy poniedziałek powalczymy z Indykpolem AZS-em Olsztyn. Zapraszamy! 

Olsztynianie są drużyną, która wciąż walczy o grę w fazie play-off. Obecnie znajduje się na 7. pozycji w tabeli, ale nie jest jeszcze pewna udziału, gdyż depczą jej po piętach kluby takie jak PSG Stal Nysa, Ślepsk Malow Suwałki i PGE Skra Bełchatów. A wolne miejsca są tylko dwa. Spodziewamy się więc trudnego meczu w poniedziałek.

Naszej drużynie w ostatnim czasie waleczności także nie brakuje. Choć w trzech poprzednich meczach nie zanotowaliśmy zwycięstwa, to z pewnością napsuliśmy wiele krwi mocnym drużynom i faworytom spotkań. Z takim samym podejściem wyjdziemy na parkiet także w poniedziałek. Mamy nadzieję, że i tym razem będziecie nam towarzyszyć na trybunach hali RCS i głośno kibicować! Liczymy na Was i zapraszamy gorąco w poniedziałek 20 marca na godzinę 20:30.

Bilety do kupienia na stronie internetowej RCS Lubin oraz stacjonarnie w kasie hali. Transmisja telewizyjna w Polsacie Sport.

28. kolejka PlusLigi 2022/2023

Cuprum Lubin – Indykpol AZS Olsztyn

20.03 (poniedziałek), godz. 20:30, HWS Regionalnego Centrum Sportowego, ul. Odrodzenia 28B w Lubinie