Zapraszamy na mecz z Indykpolem AZS-em Olsztyn!

AKTUALNOŚCI, BILETY, MECZE

Przed nami już trzecie z rzędu starcie, które rozegramy na własnym parkiecie hali RCS w Lubinie! Tym razem naszym przeciwnikiem będzie zespół walczący o wejście do play-offów – Indykpol AZS Olsztyn. Zapraszamy na ten mecz w poniedziałek 20 marca o godzinie 20:30.

Sprzedaż biletów wystartowała! Wejściówki na wydarzenie można nabyć na dwa sposoby. Pierwszym jest tradycyjna opcja kupna biletu w hali RCS, a konkretnie w kasie squash. Alternatywą jest sprzedaż internetowa: transakcji można dokonać TUTAJ. Informujemy, że system sprzedaży internetowej zostaje zablokowany trzy godziny przed meczem. Wejściówki będzie można kupić także bezpośrednio przed spotkaniem w kasie hali RCS.

Cennik biletów:

20 złotych – bilet normalny

10 złotych – bilet ulgowy (uczniowie i studenci za okazaniem ważnej legitymacji, emeryci i renciści za okazaniem dokumentu, potwierdzającego posiadane uprawnienia)

Wstęp darmowy przysługuje dzieciom do lat 7 (bez gwarancji miejsca siedzącego) oraz osobom z niepełnosprawnościami. Opiekun osoby niepełnosprawnej zobowiązany jest do zakupu wejściówki ulgowej. Czekamy na Was w hali, do zobaczenia!