SIATKARSKIE WYDARZENIE ROKU 2011 na DOLNYM ŚLĄSKU

AKTUALNOŚCI

Jedna z nomicji przedsatwionych przez organizatora to :
Awans Cuprum MUNDO Lubin do I ligi
W Lubinie od początku do końca wiedzieli czego chcą – awansu. Siatkarze Dominika Fristera byli bezkonkurencyjni podczas drugoligowych rozgrywek, a w finale play-off pokazali Gwardii Wrocław, że duuuużo jej jeszcze brakuje. W turnieju mistrzów już po dwóch meczach mogli się cieszyć z awansu. A i teraz – radzą sobie znakomicie!
JAK GŁOSOWAĆ?
Sposobów jest kilka:
1. Można wysłać do nas maila na wroclawprzezsiatke@gmail.com, podać swoją kandydaturę oraz imię i nazwisko (opcjonalnie). Między tych, którzy oddadzą głos w ten sposób, organizatorzy rozlosują drobny upominek. Co to będzie – to jeszcze podadzą.
2. Wypełniając ankietę na stronie internetowe http://wroclawprzezsiatke.blogspot.com/2012/11/swr2011.html ODDAJ GŁOS NA SIATKARSKIE WYDARZENIE ROKU 2011 na DOLNYM ŚLĄSKU Limit uczestników tej ankiety to 150 osób, ale jeśli go przekroczycie (na co liczymy) założymy kolejną, a potem zsumujemy głosy.
3. Klikając w sondzie na Facebooku – znajdziecie ją na naszym profilu ( Wrocław przez siatkę). Będziemy także zapewne rozsyłać ją znajomym.

Laureata poznamy po zliczeniu głosów ze wszystkich metod.

Liczymy na głosy naszych sympatyków