Do Jaworzna po zwycięstwo.

AKTUALNOŚCI

Już jutro zagramy z Energetykiem Jaworzno, który w tym sezonie ma duże problemy i nie radzi sobie w lidze najlepiej. Ten mecz to okazja dla naszego zespołu aby przerwać passę dwóch porażek i odbudować się przed następnymi meczami. Wygrana pozwoli nam wrócić w górne rejony tabeli.
Energetyk Jaworzno przed rozpoczęciem rozgrywek przeszedł prawdziwe trzęsienie ziemi, odeszło z niego wielu zawodników, którzy mieli decydować o jego sile. Warto byłoby więc wykorzystać to co stało się u naszego najbliższego przeciwnika. Trzeba jednak wyjść na spotkanie bardzo skoncentrowanym, bo często jest tak, że trudności bardzo mobilizują zespół i zawodnicy bardzo chcą się pokazać i udowodnić, że ci zostali są też wartościowymi graczami.
My też mamy swoje problemy zdrowotne w zespole, ale wierzymy że szeroki i doświadczony skład miedziowych zapewni sobie w sobotni wieczór zwycięstwo za trzy punkty. Innego rozwiązania po prostu nie ma.
Warto jeszcze podkreślić, że jutro po przeciwnej stronie siatki stanie nasz wychowanek Szymon Romać, który jeszcze w zeszłym sezonie zakładał miedziowy trykot.