Sprzedaż biletów na mecz z LUK Lublin

AKTUALNOŚCI, BILETY, MECZE

W najbliższą sobotę czeka nas domowe spotkanie z Indykpolem AZS-em Olsztyn, ale już teraz serdecznie zapraszamy na piątkowy wieczór 18 lutego! O godzinie 20:30 walczymy o punkty z LUK-iem Lublin, czyli tegorocznym beniaminkiem PlusLigi. Do zobaczenia na meczu!

Wejściówki na wydarzenie można nabyć na dwa sposoby. Pierwszym jest tradycyjna opcja kupna biletu w hali RCS, a konkretnie w kasie squash. Alternatywą jest sprzedaż internetowa, a transakcji można dokonać TUTAJ. Informujemy, że system sprzedaży internetowej zostaje zablokowany trzy godziny przed meczem. Wejściówki na spotkanie (o ile będą jeszcze dostępne) będzie można kupić także bezpośrednio przed meczem w kasie hali RCS.

Cennik biletów:

20 złotych – bilet normalny

10 złotych – bilet ulgowy (uczniowie i studenci za okazaniem legitymacji, emeryci i renciści za okazaniem ważnej legitymacji, potwierdzającej posiadane uprawnienia)

Wstęp darmowy przysługuje dzieciom do lat 7 oraz osobom z niepełnosprawnościami. Opiekun osoby niepełnosprawnej zobowiązany jest do zakupu wejściówki ulgowej. Do zobaczenia na meczu!