Sprzedaż karnetów na mecze Cuprum Lubin w sezonie 2023/2024

AKTUALNOŚCI, BILETY, MEDIA

Do pierwszego domowego meczu PlusLigi w nowym sezonie 2023/2024 został miesiąc! Z tej okazji chcemy Was poinformować, że już dziś do sprzedaży trafiły karnety całosezonowe na nasze domowe spotkania 

Oferujemy 4 rodzaje karnetów:   

  • normalne  
  • ulgowe (przysługujące dzieciom i młodzieży po okazaniu legitymacji szkolnej, studentom do 26. roku życia, a także emerytom i rencistom po okazaniu stosownych dokumentów),   
  • rodzinne (w skład biletu rodzinnego wchodzą dwie wejściówki normalne, dzieci natomiast mają wejście za darmo – dot. dzieci i młodzieży uczącej się do 25 r.ż. z aktualną legitymacją)  
  • VIP (sektor VIP, z dostępem do VIP-room’u i miejscem parkingowym w garażu podziemnym hali RCS)  

Przy zakupie karnetu będzie wymagane podanie imienia i nazwiska, gdyż będą to wejściówki imienne.  Informujemy, że ze sprzedaży wyłączone są sektory F,G,E. 

Uwaga! W pierwszym tygodniu sprzedaży (25 września – 2 października 2023) karnety będzie można nabyć w promocyjnej cenie:   

Normalny – 260 zł  

Ulgowy – 130 zł  

Rodzinny – 520 zł  

VIP – 500 zł  

Sprzedaż promocyjna zakończy się w niedzielę 1 października. Potem karnety będą dostępne w sprzedaży w regularnej cenie: normalny (290 zł), ulgowy (160 zł), rodzinny (580 zł), VIP (600 zł).  

Bilety i karnety rodzinne będziemy sprzedawać jedynie w sektorach a/A, b/B oraz d/D, natomiast miejsca dla osób z karnetem VIP będą się znajdować w sektorze VIP – od 1 do 5 rzędu.   

Karnety normalne, ulgowe i VIP będzie można kupić w sprzedaży internetowej na stronie www.rcslubin.pl. Po dokonaniu zakupu (przed pierwszym spotkaniem ligowym) posiadacz karnetu jest zobowiązany do wymiany potwierdzenia zakupu na plakietkę-karnet w kasie squash w hali RCS Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie.  

Stacjonarnie będzie można kupić każdy typ karnetu (rodzinne do nabycia wyłącznie stacjonarnie) w kasie squash hali RCS. Godziny otwarcia kasy squash: poniedziałek – piątek – 11:00 – 22:00; weekendy i święta – 13:00 – 22:00.  

Zapraszamy do zakupu i kibicowania naszej miedziowej drużynie przez cały sezon! Mamy nadzieję, że będziecie nam towarzyszyć od pierwszego aż do ostatniego spotkania!