Startujemy z PlusLigą!

AKTUALNOŚCI

W końcu nadszedł długo wyczekiwany przez wszystkich kibiców i zawodników czas, gdy drużyny powrócą na ligowe parkiety. Równo pół roku po wstrzymaniu rozgrywek z powodu epidemii koronawirusa, siatkarze znów wybiegną na boisko. Miedziowi zainaugurują sezon 2020/2021 na własnym parkiecie, a rywalem będzie PGE Skra Bełchatów.

Ogromnie się cieszymy, że po tak długim okresie znów powrócimy do meczowych zmagań. Będzie to jednak wyjątkowy sezon, gdyż spotkania będą odbywać się w nieco innych warunkach niż do tej pory. Zgodnie z zaleceniami ligi i Ministerstwa Zdrowia w halach obowiązywać będą ścisłe reguły, o których więcej przeczytacie TUTAJ. Przypominamy, że bilety na mecz będzie można kupić WYŁĄCZNIE PRZEZ INTERNET na stronie KLIKNIJ.

Sezon 2020/2021 Miedziowi rozpoczną z przytupem, bo spotkaniem z wielokrotnym mistrzem Polski – PGE Skrą Bełchatów. W minionym roku nasza ekipa spotkała się z zespołem Michała Mieszko Gogola dwukrotnie i każdy z zespołów triumfował raz. Mecz w Bełchatowie był jednym z tych, które kibice Cuprum, ale też sama drużyna, zapamiętają na długo. Po zaciętym pięciosetowym boju ostatecznie triumfowała nasza drużyna na czele z Marcelo Fronckowiakiem. Był to wyśmienity rewanż za przegraną w pierwszej rundzie fazy zasadniczej.

Teraz Miedziowi z pewnością będą chcieli powtórzyć wynik sprzed kilku miesięcy, więc zapowiada się naprawdę ciekawy mecz. Inauguracja sezonu zaplanowana jest na jutro, czyli sobotę 12 września w Regionalnym Centrum Sportu w Lubinie. Początek spotkania o godzinie 17:30.

Cuprum Lubin – PGE Skra Bełchatów

12 września (sobota), godz. 17:30, RCS Lubin