Szkolny konkurs na ostatniej prostej

AKTUALNOŚCI, BILETY, MECZE, MEDIA, SZKOŁY

Tegoroczne współzawodnictwo w ramach konkursu „Szkoła siatkarzom Cuprum kibicuje i nagrody otrzymuje” dobiega powoli końca :)

Wspaniale się bawicie razem z nami i za to wielkie brawa!! Wasze transparenty z meczu na mecz są piękniejsze. Pomarańczowe barwy powoli zalewają szkolne sektory! A Wasz gorący doping uskrzydla Miedzowych zawodników na każdym meczu!

Wspaniale, oby tak dalej!!

Do końca rozgrywek rundy zasadniczej pozostały już tylko dwa spotkania na hali RCS…i coraz mniej czasu na spektakularne zmiany w tabeli 😉

Po 26 kolejkach rozgrywek Plus Ligi na pozycji lidera w naszej szkolnej tabeli nadal jest ARES Nowa Sól! Ale…Leszno Górne już depcze im po piętach 😀

Przed Wami kolejna szansa na zdobycie cennych punktów w walce o pierwsze miejsce w konkursie!! W czwartkowe, przedświąteczne popołudnie, tj. 29.03. o godz.17.00 zapraszamy na mecz Cuprum Lubin vs. Łuczniczka Bydgoszcz. Będzie to bardzo ciekawe spotkanie. Z jednej strony drużyna z Bydgoszczy, pod wodzą Jakuba Bednaruka, której kolejne punkty są niezbędne aby pozostać w Plus Liga. Z drugiej strony – Miedziowi, którzy po ostatnich porażkach żądni są zwycięstwa! Obie drużyny będą więc walczyć zaciekle!

Bilety na to spotkanie są już w sprzedaży! Zakupu można dokonać:
 przez internet: http://rcslubin.ticketik.pl/#!/Organizator,
 jak również na hali RCS, w kasie recepcji squash(pn-pt.11-22 oraz sb-nd. 13-22).
 w Kafeterii MyBenefit !!

Natomiast szkolne bilety w ramach „promocji dla szkół” są niezmiennie w cenie 2 zł!! Już czekamy na Wasze mailowe rezerwacje dla grup zorganizowanych (szczegóły w regulaminie, w zakładce DLA SZKÓŁ)

Zapraszamy Was na mecze Cuprum Lubin :)  Kibicujcie Miedziowym i walczcie o nagrody, finał zabawy już tuż tuż 😉

A więc jaki macie plan na kolejny mecz, by przeskoczyć lidera konkursowej tabeli? ;)