Terminarz Memoriału Jana Rutyńskiego

AKTUALNOŚCI

Memoriał Jana Rutyńskiego zbliża się wielkimi krokami. Już jutro poniedziałek rozpoczniemy dwudniowy turniej, w którym udział wezmą PSG Stal Nysa, Olimpia Sulęcin oraz nasza miedziowa drużyna. Przedstawiamy terminarz turnieju! 

W tym roku zapraszamy na już siódmą edycję Memoriału Jana Rutyńskiego. Zostanie on rozegrany tuż po zakończeniu sezonu plusligowego i potrwa dwa dni (25-26 kwietnia). Miejsce turnieju to oczywiście doskonale wszystkim znana hala Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie. Uczestnikami będą PSG Stal Nysa, Olimpia Sulęcin i my. Po szczegółowe informacje zapraszamy TUTAJ.

Memoriał rozegramy w systemie każdy z każdym. Na pierwszy dzień zostały zaplanowane dwa spotkania. Pierwsze już o godzinie 13:00, w którym nasza drużyna podejmie pierwszoligową Olimpię Sulęcin. Otwarcie memoriału zaplanowane jest na godzinę 18:00, czyli tuż przed rozpoczęciem drugiego spotkania między zespołami z Nysy i Sulęcina. W drugi dzień rozegramy jeden mecz, a na boisku zmierzą się dwie plusligowe ekipy. Początek starcia o godzinie 17:00 we wtorek 26 kwietnia. 

Mecze memoriału nie będą transmitowane. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do hali RCS w Lubinie i kibicowania na żywo! Wstęp jest bezpłatny. 

Terminarz:

Głównym Partnerem Memoriału jest KGHM Polska Miedź.