Terminarz Memoriału Jana Rutyńskiego

AKTUALNOŚCI, MECZE, MEDIA

Nadszedł czas na Memoriał Jana Rutyńskiego. Już jutro i we wtorek cztery drużyny zmierzą się w turnieju w Lubinie. Na parkiecie spotkają się Miedziowi, Stal Nysa oraz dwaj reprezentanci Tauron 1. Ligi: eWinner Gwardia Wrocław i Olimpia Sulęcin. Przedstawiamy dokładny terminarz turnieju.

Szóstą edycję Memoriału Jana Rutyńskiego rozpoczniemy w poniedziałek 22 marca o 15:30. O tej godzinie zabrzmi pierwszy gwizdek meczu otwierającego turniej między Stalą Nysa a eWinner Gwardią Wrocław. Po zakończeniu spotkania odbędzie się uroczyste otwarcie memoriału. W drugim starciu my zmierzymy się z pierwszoligową Olimpią Sulęcin. Początek zaplanowany jest na godzinę 18:00, ale wszystko uzależnione będzie od długości inauguracyjnego spotkania.

We wtorek rozegrane zostaną mecze o miejsca I i III. O godzinie 15:00 naprzeciw siebie staną przegrani z dwóch poniedziałkowych meczów, by zawalczyć o trzecią pozycję. Spotkanie o zwycięstwo w Memoriale Jana Rutyńskiego zaplanowane jest na 17:30 (tu także godzina może ulec zmianie).

Turniej niestety odbędzie się bez udziału publiczności, ale specjalnie dla Was przeprowadzimy transmisję na żywo. Będzie dostępna na naszym kanale w serwisie YouTube. Zapraszamy do oglądania i kibicowania! Bądźmy razem w tym szczególnym dla nas dniu i razem uczcijmy pamięć o wspaniałym człowieku, jakim był Jan Rutyński.

Głównymi Partnerami Memoriału są: KGHM Polska Miedź oraz Fundacja KGHM Polska Miedź.